חדשות


Prev Next

בביקורי האחרון בניו יורק הענקתי ל SAM KOHL תמונת קולאז'...

קרא עוד >>

המסרק והכלב.... שיעור עבודה נכונה עם מסרק       

קרא עוד >>

אז למה אפשר לצפות משיעור עשירי בארבע על ארבע? לחצו על...

קרא עוד >>

צרו קשר


אנא הזן שם מלא

אנא הזן מס טלפון מלא

אנא הזן כתובת מייל חוקית
מעוניין בניוזלטר

facebook

אודות בית הספר

 ארבע על ארבע - מרכז תחת קורת גג אחת פעילויות שונות: קורסים מגוונים בתחום ספרות וטיפוח כלבים,  השתלמויות מקצועיות לבעלי מקצוע, לימודי המשך, הדרכה ויעוץ מקצועי, מכירת ציוד מקצועי ייחודי ואיכותי, ומתן שירותים טכניים לתיקון והשחזות.

    

בשנת 1998 הקים אברי רונן את בית הספר הישראלי הראשון לספרות כלבים, אשר כשמו כן הוא, הראשון שהוקם בארץ והמוביל ברמתו, הכשיר את רוב הספרים המדופלמים שלמדו בארץ והעלה את רף המקצועיות במאות אחוזים. בארבע על ארבע מאמינים ומיישמים שיטת לימוד ייחודית ופרטנית, המעבירה את רזי המקצוע וטכניקת העבודה שפותחה לאורך שנים על ידינו, לכל הסטודנט על פי כישוריו, יכולתו, ומסגרת הזמן המתאימה לו. 

בית הספר פועל בפיקוח של הלשכה למסחר ותעשיה, והוא מוכר לצורך פיקדון לחיילים משוחררים.

ארבע על ארבע מקנה את התעודה המקצועית המבוקשת והמוכרת ביותר בשוק טיפוח הכלבים והחתולים.
certificate1

בית הספר מציע מגוון רחב של השתלמויות ומפגשי העשרה לספרי כלבים מקצועיים, שיפור טכניקות ויכולות, וכמו כן לימודים פרטניים אחד על אחד עם אברי. לפרטים נוספים - צור קשר.

       פרטני ב           השתלמויות ב

 

 במסגרת ההתמחות שלנו בתחום טיפוח חיות מחמד וכבעלי חיות מחמד משלנו, אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים יעודים לספרות וטיפוח כלבים וחתולים. מוצרים באיכות גבוהה מאוד למקצוענים לצד מגוון מוצרים התואמים את כל רמות המקצועיות.

מספריים      שמפו לכלב     קישוטים ב

 

יכולתנו המקצועית הגבוהה, הכרתנו את השטח והמסגרת המיוחדת של ארבע על ארבע מאפשרות לנו לרכז תחת קורת גג אחת את המענה הטוב ביותר, לכל צורכיהם של העוסקים בתחום על כל גווניו.