חדשות


Prev Next

בביקורי האחרון בניו יורק הענקתי ל SAM KOHL תמונת קולאז'...

קרא עוד >>

המסרק והכלב.... שיעור עבודה נכונה עם מסרק       

קרא עוד >>

אז למה אפשר לצפות משיעור עשירי בארבע על ארבע? לחצו על...

קרא עוד >>

הירשמו לניוזלטר שלנו


אנא הזן שם מלא

אנא הזן כתובת מייל חוקית

facebook

ביטוח אחריות מקצועית לספרי כלבים

אני שמח לבשר על חדשות טובות: יש מי שהרים את הכפפה ויצר פוליסה התואמת את ענף ספרות הכלבים. זהו סוכן ביטוח, שהוא גם חביב וגם חבר, שמכיר את הענף שלנו מקרוב מאוד, השתדל והצליח ליצור פוליסה ייחודית למטפחי כלבים.

 

שלום לכולם,

שמי אבנרי כפיר. אני  סוכן ביטוח במקצועי וגם בעלה של ליאור, ספרית כלבים ובעלת עסק לטיפוח כלבים וחיות מחמד.

אחרי שליאור הקימה את העסק, עלו כמובן שאלות 'ביטוחיות' – מה קורה כאשר ספר כלבים טועה, ככל האדם, אלא שהתוצאה עלולה להיות פציעת כלב, או גרוע יותר, מות הכלב.

החלטנו לחקור לעומק את נושא האחריות המקצועית של ספר כלבים. הופתענו לגלות, כי במדינת ישראל כלב מוכר כחפץ שיש לו מחיר קבוע על פי גזעו, ואם הוא נפגע, או חלילה מת, הנזק יהיה כמה אלפי שקלים, סכום שלא יפריע להמשך  פעילותו של העסק.

אך עוד גילינו כי אם החליט הלקוח, בעל הכלב, לתבוע לדין את הספר או את בעל החנות שאצלו הוא עובד, או-אז הנזק הכספי עלול להיות גדול בהרבה, כיוון שהתביעה תכלול פיצוי על עוגמת נפש, ואם מוסיפים הוצאות משפט, יתכן שהנזק הכספי יהיה משמעותי לעסק ולספר.

הניסיון לרכוש פוליסה לאחריות מקצועית בחברת ביטוח לא צלח, כיוון שפשוט לא קיימת פוליסה מסוג זה.

וכך, במאמץ משותף של אנשי מקצוע בתחום ספרות הכלבים ואנשי ביטוח מובילים הצלחנו לבנות בפעם הראשונה במדינת ישראל פוליסה המכירה במקצוע ספר כלבים כמקצוע המצריך אחריות מקצועית, בדומה לספר אנשים או לווטרינר, והפוליסה בנויה ומותאמת לצרכים הייחודיים של המקצוע.

לשמחתי, הפוליסה הושקה בתחילת שנת 2013, וליאור רעייתי היא ספרית הכלבים הראשונה בעלת כיסוי לאחריות מקצועית.

שנת עבודה מוצלחת ומהנה,

אבנרי כפיר